1
1
1
1
1
1
1
1

SonoFem to nowoczesne centrum medyczne zlokalizowane w Warszawie na Saskiej Kępie. Oferujemy pełen zakres opieki medycznej w zakresie ginekologii, prowadzenia ciąży, diagnostyki prenatalnej, ginekologii estetycznej, onkologii ginekologicznej, badań USG, endokrynologii, urologii, dietetyki, fizjoterapii uroginekologicznej oraz poradnictwa laktacyjnego.

Nasz zespół tworzą lekarze z wieloletnim doświadczeniem klinicznym oraz dorobkiem naukowym.

Dbając o poziom naszych usług zapewniamy opiekę zgodną z aktualną wiedzą medyczną. Korzystamy z zaawansowanych technologii oraz wysokiej klasy sprzętu diagnostyczno-leczniczego.

Naszym celem jest profesjonalna opieka medyczna, połączona z dbałością o komfort każdego pacjenta.

Aktualności

Z przyjemnością informujemy, że po dłuższym urlopie wróciła do pracy mgr inż. Joanna Giza-Gołaszewska, dietetyk kliniczny, specjalizująca się m.in. w dietoterapii endometriozy. Przyjmuje w SonoFem we wtorki w godz. 15.00 – 18.00. Zapraszamy.

Zapraszamy na pierwszą międzynarodową konferencje dotyczącą endometriozy dla pacjentek i lekarzy w dn. 22-25 maja 2024 r. w Warszawie. Więcej informacji:  ENDO FORUM Poland

Ze względu na duże zainteresowanie konsultacjami, prosimy o zapoznanie się z ZASADAMI UMAWIANIA WIZYT do dr Joanny Jacko.

Z przyjemnością informujemy, że do zespołu SonoFem dołączyła dr Maja Sidor-Lenkiewicz, specjalista endokrynologii. Zapraszamy na konsultacje do pani doktor w piątki od godz. 16.00.

W SonoFem prowadzimy szczepienia przeciw wirusowi HPV szczepionką 9-walentną Gardasil 9.

Uprzejmie informujemy, że konsultacje lekarskie mają specjalistyczny charakter.
Ze względu na indywidualne traktowanie każdego pacjenta czas umówionej wizyty może ulec opóźnieniu.
Prosimy o wyrozumiałość.
Dziękujemy. Zespół SonoFem

Prosimy o zapoznanie się z zasadami udzielania świadczeń medycznych w SonoFem.

Zachęcamy do zapoznania się z opiniami naszych pacjentów.