Starszy asystent w Szpitalu Medicover w Warszawie, gdzie wykonuje operacje laparoskopowe endometriozy głęboko naciekającej.
Ukończyła Wydział Lekarski Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Obroniła pracę doktorską dotyczącą wpływu ciąży na występowanie zaburzeń metabolicznych, ze szczególnym uwzględnieniem cukrzycy ciążowej. Szkolenie specjalizacyjne z ginekologii i położnictwa ukończyła w II Klinice Położnictwa i Ginekologii w Warszawie. Szkolenie specjalizacyjne z ginekologii onkologicznej odbyła w Centrum Onkologii w Warszawie oraz w Wojskowym Instytucie Medycznym.
Posiada certyfikaty badań USG The Fetal Medicine Foundation, certyfikat The International Ovarian Tumor Analysis (IOTA) oraz Certyfikat Kolposkopii European Federation for Colposcopy (EFC). Członek Międzynarodowego Towarzystwa Ultrasonografii w Położnictwie i Ginekologii (ISUOG).
Specjalizuje się w leczeniu operacyjnym endometriozy głęboko naciekającej, diagnostyce ultrasonograficznej endometriozy głęboko naciekającej, onkologii ginekologicznej, ultrasonografii ginekologicznej, prenatalnej diagnostyce ultrasonograficznej, prowadzeniu ciąży fizjologicznej i ciąży wysokiego ryzyka (w tym kobiet z cukrzycą ciążową).
W SonoFem Centrum Medycznym wykonuje m.in. specjalistyczne badanie USG endometriozy głęboko naciekającej z użyciem kontrastu żelowego, na podstawie którego kwalifikuje pacjentki do operacji endometriozy.
Przyjmuje: piątek: 8.00 – 15.00, niektóre soboty 8.00 – 15.00
Zapisy tylko telefonicznie.
ZASADY UMAWIANIA WIZYT do dr Joanny Jacko:
Ze względu na bardzo duże zainteresowanie konsultacją i badaniem USG endometriozy u dr Joanny Jacko, przy zapisywaniu się na wizytę w SonoFem obowiązują następujące zasady rejestracji pacjentek:
1. Pierwszego roboczego dnia każdego miesiąca, od godz. 8:00 prowadzimy zapisy na „listę osób oczekujących na grafik” dr Joanny Jacko na następny miesiąc. Na przykład: zapisy osób zainteresowanych wizytą w miesiącu lutym przyjmujemy pierwszego dnia roboczego w styczniu.
2. Zapisy na „listę osób oczekujących na grafik” przyjmujemy telefonicznie. Liczba miejsc na liście jest ograniczona i liczy się kolejność zgłoszeń. Nie odpowiadamy za przeciążanie łączy telefonicznych i brak możliwości dodzwonienia się w przypadku dużej liczby jednoczesnych połączeń.
3. Liczba miejsc na „liście” w przybliżeniu odpowiada dyspozycyjności dr Jacko na cztery dni w miesiącu.
4. Jeśli w dniu zapisów znany jest już grafik dr Jacko, wtedy zapisy prowadzimy na konkretny dzień i godzinę.
5. Ze względu na obowiązki dr Jacko w szpitalu oraz jej udział w licznych projektach edukacyjnych, liczba dni w grafiku w każdym miesiącu może być inna.
6. Po ustaleniu grafiku przez dr Jacko, wszystkie osoby znajdujące się na „liście” otrzymają widomość SMS-em o otwarciu grafiku. Zapisy na konkretny dzień i godzinę prowadzimy według kolejności zgłoszeń telefonicznych.
W przypadku, gdy dr Jacko wskaże dyspozycyjność na mniej niż cztery dyżury w miesiącu, może zdarzyć się, że nie wszystkie osoby z „listy” będą mogły zarezerwować wizytę.
7. Rezerwacja terminu wizyty u dr Jacko (po otrzymaniu SMS-a) jest dostępna wyłącznie dla osób z „listy” i tylko z numeru telefonu podanego podczas rejestracji.
8. Nie akceptujemy „podmieniania osób” w danej rezerwacji lub zapisu z innego numeru telefonu.
9. Może zdarzyć się sytuacja, że ze względu na obowiązki dr Jacko w szpitalu, wizyta będzie musiała być przeniesiona na inny termin.
10. Z góry przepraszamy za opóźnienia. Każda pacjentka jest traktowana przez lekarza indywidualnie. Na bieżąco staramy się informować o opóźnieniach, które nie są rzadkością. Prosimy o uwzględnienie tej informacji przy zapisie na wizytę i planowaniu dnia.