Dr n. med. Joanna Jacko, specjalista położnictwa, ginekologii i ginekologii onkologicznej, ultrasonografista

Starszy asystent w Szpitalu Medicover w Warszawie, gdzie wykonuje operacje laparoskopowe endometriozy głęboko naciekającej.

Ukończyła Wydział Lekarski Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Obroniła pracę doktorską dotyczącą wpływu ciąży na występowanie zaburzeń metabolicznych, ze szczególnym uwzględnieniem cukrzycy ciążowej. Szkolenie specjalizacyjne z ginekologii i położnictwa ukończyła w II Klinice Położnictwa i Ginekologii w Warszawie. Szkolenie specjalizacyjne z ginekologii onkologicznej odbyła w Centrum Onkologii w Warszawie oraz w Wojskowym Instytucie Medycznym.

Posiada certyfikaty badań USG The Fetal Medicine Foundation, certyfikat The International Ovarian Tumor Analysis (IOTA) oraz Certyfikat Kolposkopii European Federation for Colposcopy (EFC). Członek Międzynarodowego Towarzystwa Ultrasonografii w Położnictwie i Ginekologii (ISUOG).

Specjalizuje się w leczeniu operacyjnym endometriozy głęboko naciekającej, diagnostyce ultrasonograficznej endometriozy głęboko naciekającej, onkologii ginekologicznej, ultrasonografii ginekologicznej, prenatalnej diagnostyce ultrasonograficznej, prowadzeniu ciąży fizjologicznej i ciąży wysokiego ryzyka (w tym kobiet z cukrzycą ciążową).

W SonoFem Centrum Medycznym wykonuje m.in. specjalistyczne badanie USG endometriozy głęboko naciekającej z użyciem kontrastu żelowego, na podstawie którego kwalifikuje pacjentki do operacji endometriozy.

Jest ekspertem kampanii ”KOBIETA JEST OK”.

Przyjmuje: piątek: 8.00 – 14.00