O-SHOT – uwrażliwienie strefy G osoczem bogatopłytkowym

Strefa łechtaczki i punktu G to jedna z najbardziej wrażliwych okolic erogennych ciała kobiety. Zabieg uwrażliwienia tych miejsc służy poprawie doznań i jakości życia intymnego w sytuacji, gdy kobieta zauważa znaczny spadek przyjemności odczuwanej podczas zbliżeń.
Metoda O-SHOT (Orgasm-Shot) polega na zwiększeniu unerwienia, ukrwienia i uwrażliwienia miejsc intymnych i przedniej części ściany pochwy. Obszar ten zostaje ostrzyknięty osoczem bogatopłytkowym, które uzyskiwane jest bezpośrednio przed zabiegiem z krwi pacjentki. Pobrana krew jest odwirowywana, w wyniku czego zostaje odseparowane osocze wykorzystywane do ostrzyknięć.

Bezpieczny i nieskomplikowany zabieg
Zabieg trwa około 30 minut i jest bezpieczny. Pierwszym jego etapem jest pozyskanie osocza bogatopłytkowego z krwi pacjentki. Kolejna faza to krótkotrwałe ostrzyknięcie strefy G, po którym kobieta może od razu wrócić do domu i do codziennego funkcjonowania. Zabieg ten jest wysoce skuteczny i bezbolesny, przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym. Jego ogromną zaletą jest również to, że nie wymaga żadnego czasu na regenerację i gojenie się miejsc intymnych.

Efekty działania osocza bogatopłytkowego
Poprawia się napięcie tkanek pochwy i następuje jej regeneracja. Wrasta unerwienie, nawilżenie i ukrwienie miejsc erogennych, co odczuwalne jest już po około dwóch tygodniach od zabiegu.
Warto podkreślić, że rezultaty wykonywanego zabiegu odczuwalne są przez około 2 lata. Aby efekty były jak najlepsze, specjaliści zalecają przeprowadzenie 3 zabiegów (w odstępach od 7 do 10 dni).

Przedyskutuj swoje obawy z lekarzem

Zabieg wykonywany jest zawsze przez lekarza specjalistę, który poznaje oczekiwania pacjentki i indywidualnie ocenia wskazania i przeciwskazania do przeprowadzenia terapii. Warto rozważyć wykonanie ostrzyknięć gdy:

  • pacjentka zauważa znaczny spadek libido i brak orgazmu
  • skóra miejsc intymnych jest zwiotczała
  • pojawia się suchość pochwy
  • kobieta cierpi na stany zapalne okolic intymnych i ból podczas kontaktów seksualnych.

Przeciwskazania do zabiegu to:

  • infekcja miejsc intymnych
  • miesiączka
  • ciąża
  • zaburzenia krzepliwości krwi i przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych
  • choroba nowotworowa.

KONIECZNA JEST WCZEŚNIEJSZA KONSULTACJA LEKARSKA.

Na wizytę należy zgłosić się 40 minut wcześniej, aby przygotować osocze pacjentki do zabiegu.

 

UWAGA: Efekt zabiegu może być różny zależnie od ilości zabiegów, wieku pacjentki oraz pozostałych istotnych czynników, o których pacjentka może nie wiedzieć, a co może wpłynąć na końcowy efekt zabiegu.