Dr n. med. Luiza Oleszczuk-Modzelewska, specjalista położnictwa i ginekologii oraz endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości

Specjalista położnictwa i ginekologii oraz endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości. Ultrasonografista.

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Doświadczenie zawodowe zdobyła w Szpitalu Klinicznym im. ks. Anny Mazowieckiej w Warszawie, ul. Karowa 2.

Autorka pracy doktorskiej pt: ,,Wpływ zmiany kryteriów rozpoznawania cukrzycy ciążowej na wyniki perinatologiczne’’, obronionej na I Wydziale Lekarskim WUM.

Certyfikowany ultrasonolog – posiada certyfikaty badań USG The Fetal Medicine Foundation, sekcji USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. Uczestniczka licznych kursów i szkoleń z ultrasonografii w położnictwie i ginekologii.

Specjalizuje się w prenatalnej diagnostyce ultrasonograficznej, diagnostyce USG w położnictwie i ginekologii, prowadzeniu ciąży fizjologicznej i ciąży wysokiego ryzyka, a także w diagnostyce i leczeniu niepłodności.

Odbyła szkolenia z zakresu chorób szyjki macicy. Posiada certyfikat badań kolposkopowych Polskiego Towarzystwa Kolposkopii i Patologii Szyjki Macicy.

Stypendystka programu naukowego obejmującego szkolenie z zakresu położnictwa i ginekologii w University of Oxford w Wielkiej Brytanii. Uczestniczyła w wymianie naukowej w Barcelonie i Lizbonie.

Współautorka publikacji w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Członkini Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników, Międzynarodowego Towarzystwa Ultrasonografii w Położnictwie i Ginekologii (ISUOG) oraz Europejskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii (ESHRE).

Przyjmuje: poniedziałek 16.00 – 21.00