Dr n. med. Katarzyna Jalinik, specjalista położnictwa, ginekologii i ginekologii onkologicznej, ultrasonografista

Starszy asystent w Klinice Ginekologii Onkologicznej Centrum Onkologii w Warszawie. Obecnie w trakcie specjalizacji z chirurgii onkologicznej. Ukończyła I Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie oraz studia doktoranckie dotyczące chemioterapii w leczeniu raka jajnika.

Uczestnik kursów i szkoleń z zakresu ginekologii onkologicznej oraz zastosowania ultrasonografii w położnictwie i ginekologii w Polsce, Anglii, Niemczech i Włoszech, w tym szkolenia w The Harris Birthright Research Centre for Fetal Medicine, King`s College Hospital w Londynie.

Posiada certyfikaty badań USG The Fetal Medicine Foundation, Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, certyfikat The International Ovarian Tumor Analysis (IOTA) oraz certyfikat badań kolposkopowych szyjki macicy.

Specjalizuje się w prenatalnej diagnostyce ultrasonograficznej, diagnostyce ultrasonograficznej zmian w jajnikach, prowadzeniu ciąż fizjologicznych i powikłanych, kolposkopii, wulwoskopii oraz w onkologii ginekologicznej.

Wykonuje ambulatoryjnie drobne zabiegi ginekologiczne (biopsja szyjki macicy, wyłyżeczkowanie kanału szyjki macicy, biopsja zmian w obrębie pochwy i sromu).

Współautor wielu publikacji w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Członek Międzynarodowego Towarzystwa Ultrasonografii w Położnictwie i Ginekologii (ISUOG).

Przyjmuje: czwartek: 16.30 – 21.00, niektóre soboty 8.00 – 15.00