Dr n. med. Joanna Jacko, specjalista położnictwa, ginekologii i ginekologii onkologicznej, ultrasonografista

Starszy asystent w Szpitalu Medicover w Warszawie, gdzie wykonuje operacje laparoskopowe endometriozy głęboko naciekającej, w tym operacje robotyczne.

Ukończyła Wydział Lekarski Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Obroniła pracę doktorską dotyczącą wpływu ciąży na występowanie zaburzeń metabolicznych, ze szczególnym uwzględnieniem cukrzycy ciążowej. Szkolenie specjalizacyjne z ginekologii i położnictwa ukończyła w II Klinice Położnictwa i Ginekologii w Warszawie. Szkolenie specjalizacyjne z ginekologii onkologicznej odbyła w Centrum Onkologii w Warszawie oraz w Wojskowym Instytucie Medycznym.

Posiada certyfikaty badań USG The Fetal Medicine Foundation, certyfikat The International Ovarian Tumor Analysis (IOTA) oraz Certyfikat Kolposkopii European Federation for Colposcopy (EFC). Członek Międzynarodowego Towarzystwa Ultrasonografii w Położnictwie i Ginekologii (ISUOG).

Specjalizuje się w leczeniu operacyjnym endometriozy głęboko naciekającej, diagnostyce ultrasonograficznej endometriozy głęboko naciekającej, onkologii ginekologicznej, ultrasonografii ginekologicznej, prenatalnej diagnostyce ultrasonograficznej, prowadzeniu ciąży fizjologicznej i ciąży wysokiego ryzyka (w tym kobiet z cukrzycą ciążową).

W SonoFem Centrum Medycznym wykonuje m.in. specjalistyczne badanie USG endometriozy głęboko naciekającej z użyciem kontrastu żelowego, na podstawie którego kwalifikuje pacjentki do operacji endometriozy.

Przyjmuje: piątek: 8.00 – 15.00, niektóre soboty 8.00 – 15.00

Zapisy tylko telefonicznie.

Zapraszamy.

ZASADY UMAWIANIA WIZYT do dr Joanny Jacko:

Pacjentki dr Joanny Jacko na wizyty kontrolne, które leczą się w SonoFem Centrum Medycznym u Pani doktor, prosimy o kontakt i rejestrację z dwumiesięcznym wyprzedzeniem, niezależnie od poniższych zasad.

Informujemy, że ze względu na ograniczenie w liczbie dyżurów doktor Joanny Jacko, nie będziemy prowadzili zapisów nowych pacjentek na miesiąc maj. Nie wykluczamy również, że na miesiąc czerwiec również będą ograniczone zapisy.

O dacie zapisów na “listę osób oczekujących na grafik” w kolejnym miesiącu będziemy informowali na poniższej stronie z tygodniowym wyprzedzeniem, przed rozpoczęciem zapisów.

Szczegóły dotyczące zasad zapisów:

Jeśli będziemy znali szczegółowy grafik na dany miesiąc do dr Joanny Jacko, będziemy proponowali konkretne terminy.

Jeśli nie będziemy znali grafiku, będziemy zapisywali na “listę osób zainteresowanych”.

Informacje dodatkowe:

1. Zapisy przyjmujemy telefonicznie.
2. Zapisy będą prowadzone na „listę osób zainteresowanych” na której jest ograniczona liczba miejsc. Liczba miejsc na „liście” w przybliżeniu odpowiada czterem dniom pracującym Pani doktor.
3. Jeśli grafik zostanie ustalony, wszyscy którzy są na „liście” otrzymają widomość SMSem o otwarciu grafiku. Zapisy na konkretny dzień i godzinę prowadzimy według kolejności zgłoszeń telefonicznych. W przypadku, gdy doktor Joanna Jacko otworzy mniej dni w grafiku, może się zdarzyć sytuacja, że nie wszystkie osoby z „listy osób zainteresowanych” będą mogły dostać się do Pani doktor.
4. UWAGA !!!! Zapisujemy tylko osoby które są na „liście” i tylko pod warunkiem, że dzwonią z tego samego numeru telefonu zarejestrowaliśmy podczas rejestracji.
Nie akceptujemy podmiany miejsc na inne osoby lub zapisu z innego numeru telefonu.
5. Może się zdarzyć sytuacja, że ze względu na obowiązki Pani doktor w szpitalu lub inne zdarzenia, będziemy proponowali inny termin. Niestety takich sytuacji nie możemy wykluczyć.
6. Z góry przepraszamy za opóźnienia. Zależnie od sytuacji i stanu zdrowia, każda wizyta jest traktowana indywidualnie. Robimy przerwy w grafiku które mają kompensować ewentualne opóźnienie, informujemy o opóźnieniach. Wizyty mogą się przedłużać, a opóźnienia nie są rzadkością. Proszę to uwzględnić przy zapisywaniu się na wizytę i planowaniu dnia.

7. Nie odpowiadamy za problemy z połączeniem telefonicznym. Ze względu na dużą jednoczesną liczbę połączeń czasem dochodzi do przeciążenia systemu.

Pozdrawiamy.