Strona główna komunikat

Szanowni Pacjenci,

ze względu na sytuację epidemiologiczną związaną z koronawirusem informujemy, że w SonoFem przyjmujemy pacjentów z zachowaniem zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego.

Pacjenci mogą zgłosić się na wizytę lekarską pod warunkiem braku objawów zakażenia koronawirusem (gorączka powyżej 38 stopni, kaszel, bóle mięśniowe, osłabienie, trudności z oddychaniem, duszność), braku kontaktu z osobą zarażoną koronawirusem i nie objęcia kwarantanną.

OBOWIĄZUJE CAŁKOWITY ZAKAZ WCHODZENIA Z OSOBAMI TOWARZYSZĄCYMI.

Istnieje możliwość nagrania badania USG ciąży na płytę DVD lub własny pendrive pacjentki (pojemność od 4 GB do 32 GB, USB 2.0).

Obowiązuje przyjście na wizytę w maseczce lub innym okryciu ust i nosa (nie dotyczy to dzieci poniżej 4. roku życia). Maseczkę można zakupić w rejestracji SonoFem. Pacjenci, którzy odmawiają zakrycia ust i nosa nie będą przyjęci przez lekarza.

Na teren centrum medycznego mogą wejść tylko zarejestrowani pacjenci. Po wejściu do poczekalni należy zdezynfekować ręce. Pacjent ma mierzoną temperaturę i jest proszony o wypełnienie ankiety epidemiologicznej.

Na umówioną wizytę prosimy przychodzić punktualnie (nie przed czasem), aby nie gromadzić się w poczekalni.

PUNKT POBRAŃ dla badań rutynowych JEST NIECZYNNY DO ODWOŁANIA.

Testy PAPP-A i badania płodowego DNA we krwi matki wykonujemy w wybranych dniach tygodnia – prosimy o kontakt z rejestracją.

Nasi lekarze udzielają także TELEPORAD: sonofem.pl/uslugi/teleporada/

Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość.